Kategoria: Technika, Elektronika

Firm w tej kategorii: 3

Kategorie


58 664 88 61
81-534 Gdynia, Olgierda 88B,
W ofercie firmy Cezos znajdują się moduły LED, odpowiednie do wielu różnych rodzajów oświetlenia - zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego. To zatem źródła światła, które można stosować w lampach ulicznych, medycznych, a także na przykład w oświetleniu kabin prysznicowych czy basenów. Cezos produkuje też sterowniki LED.

''


05-270 Marki k/Warszawy, Szkolna 45,
Top Hi-Fi & Video Design oferuje szeroki zakres sprzętu audio-video. Yamaha MCR-N870D z serii Grand PianoCraft to pełny i wszechstronny zestaw stereo zawierający radio cyfrowe DAB+, funkcje sieciowe, komunikację Wi-Fi, Bluetooth i Airplay oraz współpracą z technologią Yamaha MusicCast, zapewniająca wysyłanie i odbieranie muzyki z innych urządzeń.

''


60-339 Poznań, Grochowska 69,
Jednymi z najważniejszych elementów systemów monitorujących są rejestratory ip. W sklepie zabezpieczeniapoznan.pl znajdą Państwo urządzenia wysokiej jakości, o różnym stopniu zaawansowania i dostosowane do systemów zróżnicowanej wielkości. Rejestratory zapewniają bezpieczeństwo naszej sieci, wychwytując nieprawidłowe akcje, np. nieuprawnione logowanie.

''