Kategoria: Przemysł, budownictwo (metale, materiały budowlane, maszyny)

Firm w tej kategorii: 4

Kategorie


60-544 Poznań, Gorczyczewskiego 2/3,
W ofercie firmy DANOIL Sp. z o.o. znajdują się różnego rodzaju płyny do napełniania instalacji chłodniczych. Są to wysokiej jakości produkty zapewniające bezawaryjne działanie układów na długi czas oraz dużą wydajność. Są one odporne na niskie temperatury (nie zamarzają), co sprawia, że są odpowiednie do użycia w ekstremalnych warunkach.

''


(061) 66 46 900
62-052 Komorniki, Towarowa 18,
Firma Logis Sp. z o.o. oferuje różne systemy składowania, m.in. regały przesuwne. Służą one do składowania towarów ciężkich. Ich atutem jest duża mobilność. Można je obsługiwać za pomocą wózków widłowych różnego typu. Systemy proponowane przez firmę Logis pomagają w optymalizacji zarządzania przestrzenią.

''


43-220 Bojszowy, Bliska 1,
Luib.pl zajmuje się sprzedażą frezarek CNC o różnych gabarytach, maszyny wielkich rozmiarów sprawdzą się w halach produkcyjnych. Natomiast narzędzia o mniejszym polu roboczym znajdą zastosowanie w małych zakładach produkcyjnych. Oferowane frezarki CNC wyposażone są we wrzeciono pionowe i poziome oraz wyróżniają się szybkością pracy.

''


66-460 Witnica, Papiernicza, 1
W ofercie firmy Lamix znajdują się ręczniki i papier Jumbo, które charakteryzują się wytrzymałością i wydajnością. Produkty marki Cliver wykonywane są z makulatury, co zapewnia ekologiczność i ekonomiczność. Pełna oferta oraz oraz charakterystyka każdej serii papieru znajduje się na stronie https://www.lamix.pl/pl/produkty/3/toaleta.html

''