Kategoria: Dom, wyposażenie wnętrz i ogrodu, meble

Firm w tej kategorii: 9

Kategorie


64-234 Przemęt, Solec Nowy, 1a
Naturalnym zasobem, który może być wykorzystywany do nawadniania, jest deszczówka – zbiorniki Bamartech umożliwiają jej zbieranie oraz magazynowanie. Firma wykonuje oraz instaluje przydomowe oczyszczalnie, które są rozwiązaniem ekologicznym i pozwala na oszczędności na wywozie nieczystości oraz nawadnianiu ogrodu.

''


340 03 22
26-600 Radom, 1905 roku, 21
Grupa Fachowiec Radom oferuje montaż drzwi w Radomiu. W asortymencie firmy znajdują się podłogi, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz panele podłogowe laminowane lub LVT uznanych marek. Możliwe jest również zamówienie pomiaru drzwi, podłogi lub okna. Fachowiec to salon z największą ofertą powyższych produktów w Radomiu.

''


61 652 10 41
62-028 Koziegłowy , Gdyńska 72,
Firma Heritus posiada w swojej ofercie szeroki wybór mebli stalowych, przeznaczonych do zastosowania w szkole, biurze, warsztacie czy obiektach socjalnych. Dostosowane są do zróżnicowanych wymagań i sprawdzą się w każdej sytuacji. W asortymencie firmy znajdują się m.in. szafy metalowe, blaty warsztatowe, krzesła czy wózki.

''


799 167 383
60-514 Poznań, Augustyna Szamarzewskiego, 13/15/LM-B6
Firma Inspekcja Domu, to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmują się kontrolą stanu nieruchomości. Dzięki nowoczesnym narzędziom w tym aparatowi termowizyjnemu możliwa jest gruntowna ocena kondycji elewacji wewnątrz i zewnątrz budynku, a także stanu instalacji gazowej, wodnej czy elektrycznej.

''


509735003
62-060 Stęszew, Laskowa 24,
Laminart to firma, która jest importerem i generalnym przedstawicielem wiodących producentów materiałów do produkcji mebli i zabudowy wnętrz. Firma oferuje takie rozwiązania, jak fornir kamienny, beton meblarski, spieki kwarcowe czy linoleum meblowe, które są wygodne oraz łatwe w utrzymaniu w czystości.

''


62-070 Dopiewo, ul.Przemyslowa 4 Zakrzewo, ,
Marmite S.A. swoją siedzibę ma w Dopiewie koło Poznania. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą armatury łazienkowej wykonanej z lanego marmuru. Umywalki, wanny oraz brodziki dostępne są w trzech liniach stylistycznych: nowoczesnej, współczesnej i klasycznej oraz bogatej palecie kolorów do wyboru. Lany marmur to materiał pochodzenia naturalnego wyróżniający się m.in. zdolnością do akumulacji ciepła.

''


(+48-61) 639-00-20
60-650 Poznań, Obornicka 229,
OfficeProjekt oferuje wysokiej jakości płyty betonowe dekoracyjne CONCREART. Produkty cechują się naturalną strukturą, kolorystyką oraz wyrazistością. Płyty betonowe są formatowane, zbrojone, dzięki czemu mają zwiększoną wytrzymałość, idealne wymiary, proste krawędzie i kąty. Są one dostępne w kolorystyce: biały szary, jasno szary, ciemno szary oraz grafitowy.

''


501522280
49-345 Skorogoszcz, Wronów, 39
Schody kręcone to idealne rozwiązanie dla małych powierzchni - nie zajmują dużo miejsca, są bezpieczne i wygodne. Schody oferowane przez firmę Aspiral to schody kręcone wykonywane są na wymiar. Dzięki bogatej palecie kolorów i rodzajów drewna, możliwe jest idealne dopasowanie schodów do wystroju wnętrza.

''